Sunday, 05 July 2020
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 04 July 2020 L-ERBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2020) IL-VANGELU JIEHU SENS FIL-KUNTEST TAL-QAWMIEN Frans Galea 7
Saturday, 20 June 2020 IS-SOLENNITÀ TAT-TWELID TA’ GWANNI L-BATTISTA (2020) IL-FESTA TAL-PARROCCA Frans Galea 45
Sunday, 14 June 2020 IT-TIFKIRA SOLENNI TAL- ISEM U D-DEMM TA’ KRISTU (2020) ALLA LI JINAGHTA Frans Galea 71
Saturday, 06 June 2020 SOLENNITÀ TAT-TRINITÀ QADDISA L-GHARFIEN TA’ ALLA HU L-AQWA GHERF Frans Galea 121
Saturday, 30 May 2020 SOLENNITÀ TA’ PENTEKOSTE – GHID IL-HAMSIN (2020) JINAGHTA L-ISPIRTU S-SANTU LILL-KNISJA Frans Galea 148
Saturday, 23 May 2020 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID (2020) TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA – LAPSI IS-SEMA PAJJIZNA! Frans Galea 150
Saturday, 16 May 2020 IS-SITT HADD TAL-GHID (2020) NOHOLMU LI NSIRU NSARA “KBAR” Frans Galea 175
Saturday, 09 May 2020 Il-HAMES HADD TAL-GHID (2020) MIN HU L-MISSIER? Frans Galea 184
Saturday, 02 May 2020 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2020) IL-MISTERU TAL-MAGHMUDIJA TAGHNA Frans Galea 204
Saturday, 25 April 2020 IT-TIELET HADD TAL-GHID (2020) IL-QALBA TAL-FIDI NISRANIJA Frans Galea 233
Saturday, 18 April 2020 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2020) TIBDA TISSAWWAR KNISJA “TA’ VERU” Frans Galea 264
Saturday, 11 April 2020 IL-GHID IL-KBIR TAL-MULEJ GESÙ (2020) IR-REBHA L-KBIRA TAL-BNIEDEM Frans Galea 277
Saturday, 04 April 2020 HADD IL-PALM (2020) IL-MISTERU TAL-MESSIJA LI KELLU JBATI Frans Galea 299
Saturday, 28 March 2020 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2020) KRISTU, SULTAN FUQ IL-MEWT Frans Galea 318
Friday, 20 March 2020 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2020) IR-RANDAN HUWA “MIXJA”, “PROGRESS” Frans Galea 308
Saturday, 14 March 2020 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2020) L-GHATX GHALL-IMHABBA Frans Galea 313
Saturday, 07 March 2020 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2020) X’SE NAGHMLU QUDDIEM IS-SEJHA Frans Galea 314
Saturday, 29 February 2020 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2020) JIENA MIDNEB! Frans Galea 331
Saturday, 22 February 2020 IS-SEBA’ HADD MATUL IS-SENA (2020) ID-DISKORS TAL-MUNTANJA: RIGAL MHUX LIGI Frans Galea 308
Saturday, 15 February 2020 IS-SITT HADD MATUL IS-SENA (2020) KRISTU JOFFRI TWELID GDID Frans Galea 283
Sunday, 09 February 2020 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA (2020) L-INSARA: DAWK LI JAGHTU TOGHMA LID-DINJA Frans Galea 331
Friday, 07 February 2020 KATEKEZI FUQ SAN GWANN BATTISTA Frans Galea 315
Saturday, 01 February 2020 2 TA’ FRAR, 2020 IL-PREZENTAZZJONI TAL-MULEJ – IL-GANDLORA DELL TAL-MISTERU TAL-GHID Frans Galea 354
Sunday, 26 January 2020 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2020) KRISTU DAWL U GMIEL Frans Galea 304
Saturday, 18 January 2020 IT-TIENI HADD TA’ MATUL IS-SENA (2020) IL-HARUF TA’ ALLA: IC-CENTRU TAL-UNIVERS Frans Galea 352
Saturday, 11 January 2020 IL-HADD FUQ L-EPIFANIJA (2020) FL-ILMIJIET TAL-GORDAN: EPIFANIJA OHRA Frans Galea 378
Saturday, 04 January 2020 IL-HADD FUQ L-1 TA’ JANNAR (2020) KRISTU MURI LID-DINJA BHALA S-SALVATUR WAHDIENI (L-EPIFANIJA) Frans Galea 416
Saturday, 28 December 2019 IL-HADD FOST L-OTTAVA TAL-MILIED (2019) IL-FAMILJA: CELLULA TA’ MPORTANZA BLA QIES Frans Galea 379
Sunday, 22 December 2019 IR-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2019-20) GESÙ = ALLA MAGHNA! Frans Galea 356
Tuesday, 17 December 2019 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2019-20) MIN HU KRISTU GHALIK? Frans Galea 395
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 803