Wednesday, 19 September 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 15 September 2018 L-ERBGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MOD KIF JAHSIBHA ALLA Frans Galea 12
Sunday, 09 September 2018 IT-TLIETA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) ISMA’ U EMMEN! Frans Galea 17
Friday, 31 August 2018 IT-TNEJN U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) MHUX FIL-LIGI IMMA FIL-FIDI T-TAMA TAGHNA Frans Galea 42
Friday, 31 August 2018 FESTA TAL-MARTIRJU TA’ SAN WANN BATTISTA Frans Galea 18
Friday, 31 August 2018 KOR TAT-TFAL “ULIED IL-BATTISTA” Frans Galea 16
Saturday, 25 August 2018 IL-WIEHED U HOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-FIDI FI KRISTU: L-IKBAR RIGAL TAL-MISSIER Frans Galea 48
Saturday, 18 August 2018 L-GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) L-IKEL TAL-MULEJ JAGHTI L-GHERF Frans Galea 76
Saturday, 11 August 2018 ID-DSATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) &OBZ IL-MEWT U HOB{ IL-HAJJA Frans Galea 94
Saturday, 04 August 2018 IT-TMINTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-HOBZ TAL-HAJJA DEJJEM Frans Galea 113
Saturday, 28 July 2018 IS-SBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-GIBDA TAL-ART U L-ISTINT GHAS-SEMA Frans Galea 115
Saturday, 21 July 2018 IS-SITTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-KNISJA U R-RAGHAJJA Frans Galea 126
Saturday, 14 July 2018 IL-HMISTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MAGHMUDIJA TAGHMILNA PROFETI Frans Galea 150
Saturday, 07 July 2018 L-ERBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IC-CKEJKNIN BISS JGHARFUH LIL KRISTU. Frans Galea 186
Saturday, 30 June 2018 IT-TLETTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) KRISTU REBAH IL-MEWT GHALINA Frans Galea 199
Saturday, 23 June 2018 24 TA’ GUNJU, 2018 IT-TWELID TA’ WANNI L-BATTISTA IX-XBIHA TAN-NISRANI LI J&ABBAR LIL KRISTU Frans Galea 247
Sunday, 17 June 2018 IL-HDAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) X’INHI L-KNISJA ? Frans Galea 278
Saturday, 16 June 2018 HRUG TAL-ISTATWA TA’ SAN GWANN BATTISTA MIN-NICCA Frans Galea 271
Saturday, 16 June 2018 MIXGHELA TAL-KNISJA ROTUNDA B’BOZOZ LED Frans Galea 234
Saturday, 09 June 2018 L-GHAXAR HADD MATUL IS-SENA (2018) L-IKBAR GHADU LI GHANDNA Frans Galea 295
Tuesday, 05 June 2018 CELEBRAZZJONI TAL-EWWEL TQARBINA Frans Galea 268
Saturday, 02 June 2018 HADD WARA T-TRINITÀ QADDISA CORPUS DOMINI Frans Galea 328
Saturday, 26 May 2018 HADD WARA PENTEKOSTE IT-TRINITÀ QADDISA Frans Galea 372
Saturday, 19 May 2018 GHID IL-HAMSIN (PENTEKOSTE) TITWIELED IL-KNISJA Frans Galea 392
Saturday, 12 May 2018 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID (2018) TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA (LAPSI) Frans Galea 370
Saturday, 05 May 2018 IS-SITT HADD TAL-GHID (2018) KRISTU JURINA LI HU MHABBA, FERH, HELSIEN Frans Galea 377
Saturday, 28 April 2018 IL-HAMES HADD TAL-GHID (2018) MIN JEMMEN FI KRISTU MA JMUT QATT! Frans Galea 380
Saturday, 21 April 2018 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2018) KRISTU BISS HUWA S-SALVATUR TAGHNA Frans Galea 379
Monday, 16 April 2018 FESTA TAL-HNIENA DIVINA Frans Galea 385
Saturday, 14 April 2018 IT-TIELET HADD TAL-GHID KBIRA HI L-MAHFRA LI REBHILNA KRISTU! Frans Galea 379
Saturday, 07 April 2018 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2018) IL-FIDI F’GESÙ TERREMOT FIL-HAJJA! Frans Galea 400
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 696