Thursday, 23 March 2017
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 18 March 2017 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2017) MIN SE JAQTA’ L-GHATX TAL-BNIEDEM? Frans Galea 15
Saturday, 11 March 2017 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2017) IT-TWEGIBA TA’ ALLA HI KRISTU Frans Galea 26
Saturday, 04 March 2017 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2017) GHAL XHIEX GIE KRISTU FID-DINJA? Frans Galea 50
Friday, 03 March 2017 Ezercizzi ghaz-zghazagh Frans Galea 29
Friday, 03 March 2017 Ras ir-Randan Frans Galea 33
Saturday, 25 February 2017 IT-TMIEN HADD MATUL IS-SENA AFDA F’ALLA U TINKWIETA B’XEJN Frans Galea 59
Saturday, 18 February 2017 IS-SEBA’ HADD MATUL IS-SENA (2017) L-IMHABBA HI KOLLOX; MINGHAJRHA XEJN Frans Galea 71
Saturday, 11 February 2017 IS-SITT HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-LIGI MA SSALVAX Frans Galea 127
Saturday, 04 February 2017 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA X’INHI L-KNISJA ? Frans Galea 155
Monday, 30 January 2017 SKOLA TA’ TALB Frans Galea 122
Saturday, 28 January 2017 IR-RABA’ HADD TA’ MATUL IS-SENA (2017) IL-FOQRA TAL-MULEJ Frans Galea 118
Saturday, 21 January 2017 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2017) META ALLA JZUR LILL-BNIEDEM Frans Galea 126
Sunday, 15 January 2017 PUSSESS TA’ MONS. TREVOR SULTANA Frans Galea 180
Saturday, 14 January 2017 Fr. Trevor Sultana jibda ufficcjalment il-hidma tieghu bhala Arcipriet ta' l-Gharb Frans Galea 137
Friday, 13 January 2017 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-HARUF TA’ ALLA: AHBAR TAJBA GHAD-DINJA Frans Galea 143
Tuesday, 10 January 2017 FESTA TAL-MAGHMUDIJA TAL-MULEJ Frans Galea 145
Saturday, 07 January 2017 L-EPIFANIJA TAL-MULEJ (2017) MIN IFITTEX LILL-MULEJ, ISIBU Frans Galea 155
Sunday, 01 January 2017 L-EWWEL TAS-SENA – 2017 IT-THEOTOKOS: IL-VERGNI MARIJA OMM ALLA Frans Galea 152
Monday, 26 December 2016 Purcissjoni u programm f'lejlet il-Milied fix-Xewkija Frans Galea 457
Sunday, 25 December 2016 IT-TWELID TA’ SIDNA GESÙ KRISTU (2016) ALLA HUWA AHBAR TAJBA GHALL-BNIEDEM Frans Galea 168
Saturday, 17 December 2016 NOVENA TAL-MILIED 2016 Frans Galea 165
Friday, 16 December 2016 IR-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2016-17) HA JQATTAR IS-SHAB LILL-MESSIJA ! Frans Galea 185
Saturday, 10 December 2016 Illum festivel internazzjonali tal-korijiet fir-Rotunda tax-Xewkija Frans Galea 140
Saturday, 10 December 2016 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2016-17) KRISTU HU AHBAR TAJBA GHALIK Frans Galea 123
Wednesday, 07 December 2016 Tminn Korijiet ser ikkantaw fil-Knisja Rotunda tax-Xewkija Frans Galea 124
Friday, 02 December 2016 IT-TIENI HADD TAL-AVVENT (2016-17) JAQBLILNA NIEHDU S-SALVAZZJONI BIS-SERJETA` Frans Galea 141
Friday, 02 December 2016 TBERIK TAL-ORGNI L- GDID FIL-KNISJA ROTUNDA Frans Galea 197
Monday, 28 November 2016 JOSEPH HILI JINGHATA L-MINISTERU TAL-AKKOLITAT Frans Galea 175
Saturday, 26 November 2016 L-EWWEL HADD TAL-AVVENT (2016-17) GHANDNA BZONN DAWL GDID Frans Galea 203
Monday, 21 November 2016 CELEBRAZZJONI DJOCESANA TA' KRISTU RE FIX-XEWKIJA Frans Galea 154
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 582