Monday, 24 April 2017
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Sunday, 23 April 2017 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2017) HAMSIN JUM TA’ FESTA Frans Galea 13
Friday, 21 April 2017 HAMISIJIET TA’ SAN GWANN BATTISTA 2017 Frans Galea 20
Thursday, 20 April 2017 L-GHID IL-KBIR Frans Galea 17
Thursday, 20 April 2017 VELJA TA’ SIBT IL-GHID Frans Galea 14
Saturday, 15 April 2017 IS-SAHRA TAL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN TAL-MULEJ MILL-IMWIET (2017) Frans Galea 37
Saturday, 15 April 2017 FUNZJONI TAL-GIMGHA L-KBIRA Frans Galea 24
Saturday, 15 April 2017 FUNZJONI TA’ HAMIS IX-XIRKA Frans Galea 28
Sunday, 09 April 2017 ID-DULURI FIX-XEWKIJA Frans Galea 42
Friday, 07 April 2017 HADD IL-PALM IL-KNISJA TICCELEBRA L-‘KENOSI’ TA’ ALLA Frans Galea 55
Friday, 07 April 2017 PURCISSJONI TAD-DULURI FIX-XEWKIJA Frans Galea 55
Saturday, 01 April 2017 PELLEGRINAGG TAR-REDENTUR Frans Galea 49
Friday, 31 March 2017 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2017) L-GHID, IL-QAFAS TAL-HOLQIEN KOLLU Frans Galea 74
Saturday, 25 March 2017 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2017) DAWL HANIN MEXXINI Frans Galea 78
Saturday, 18 March 2017 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2017) MIN SE JAQTA’ L-GHATX TAL-BNIEDEM? Frans Galea 93
Saturday, 11 March 2017 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2017) IT-TWEGIBA TA’ ALLA HI KRISTU Frans Galea 107
Saturday, 04 March 2017 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2017) GHAL XHIEX GIE KRISTU FID-DINJA? Frans Galea 137
Friday, 03 March 2017 Ezercizzi ghaz-zghazagh Frans Galea 111
Friday, 03 March 2017 Ras ir-Randan Frans Galea 104
Saturday, 25 February 2017 IT-TMIEN HADD MATUL IS-SENA AFDA F’ALLA U TINKWIETA B’XEJN Frans Galea 128
Saturday, 18 February 2017 IS-SEBA’ HADD MATUL IS-SENA (2017) L-IMHABBA HI KOLLOX; MINGHAJRHA XEJN Frans Galea 133
Saturday, 11 February 2017 IS-SITT HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-LIGI MA SSALVAX Frans Galea 200
Saturday, 04 February 2017 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA X’INHI L-KNISJA ? Frans Galea 224
Monday, 30 January 2017 SKOLA TA’ TALB Frans Galea 190
Saturday, 28 January 2017 IR-RABA’ HADD TA’ MATUL IS-SENA (2017) IL-FOQRA TAL-MULEJ Frans Galea 198
Saturday, 21 January 2017 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2017) META ALLA JZUR LILL-BNIEDEM Frans Galea 200
Sunday, 15 January 2017 PUSSESS TA’ MONS. TREVOR SULTANA Frans Galea 235
Saturday, 14 January 2017 Fr. Trevor Sultana jibda ufficcjalment il-hidma tieghu bhala Arcipriet ta' l-Gharb Frans Galea 189
Friday, 13 January 2017 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-HARUF TA’ ALLA: AHBAR TAJBA GHAD-DINJA Frans Galea 187
Tuesday, 10 January 2017 FESTA TAL-MAGHMUDIJA TAL-MULEJ Frans Galea 190
Saturday, 07 January 2017 L-EPIFANIJA TAL-MULEJ (2017) MIN IFITTEX LILL-MULEJ, ISIBU Frans Galea 196
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 595