Friday, 20 October 2017
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 11 June 2016 IL-HDAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2016) KEMM HU FACLI NKUNU NGANNATI! Administrator 710
Saturday, 04 June 2016 L-GHAXAR HADD MATUL IS-SENA (2016) ALLA TAL-GHEGUBIJIET Frans Galea 723
Friday, 03 June 2016 Is-Seba' Hamis ta' San Gwann Frans Galea 739
Saturday, 28 May 2016 HADD WARA T-TRINITÀ QADDISA (2016) IT-TIFKIRA SOLENNI TAL-GISEM U D-DEMM TA’ KRISTU Frans Galea 779
Saturday, 21 May 2016 SOLENNITÀ TAT-TRINITÀ QADDISA ID-DESTINAZZJONI TAGHNA Frans Galea 747
Tuesday, 17 May 2016 Traveller's Choice Award 2016 TripAdvisor Matthew Attard 733
Saturday, 14 May 2016 GHID IL-HAMSIN (PENTEKOSTÈ) 2016 SOLENNITÀ TAL-MIGJA TAL-ISPIRTU S-SANTU IT-TWELID TAL-KNISJA Frans Galea 741
Friday, 13 May 2016 Jigi ccelebrat ir-Raba Hamis bi preparazzjoni ghal-festa ta' San Gwann Battista Frans Galea 733
Saturday, 07 May 2016 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID 2016 TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA – LAPSI Frans Galea 779
Friday, 06 May 2016 Fr. Trevor Sultana jqaddes il-Quddiesa tat-Tielet Hamis ta' San Gwann Frans Galea 817
Saturday, 30 April 2016 IS-SITT HADD TAL-GHID RIESQA L-FESTA L-KBIRA TA’ GHID IL-HAMSIN Frans Galea 611
Thursday, 28 April 2016 Illum jigi ccelebrat it-Tieni Hamis ta' San Gwann Frans Galea 630
Wednesday, 27 April 2016 L-Arcipriet Mons. Daniel Xerri jifrah mas-Supporters tax-Xewkija Tigers Frans Galea 765
Sunday, 24 April 2016 Jibdew il-Hamisijiet ta' San Gwann Matthew Attard 724
Sunday, 24 April 2016 IL-HAMES HADD TAL-GHID 2016 GERUSALEMM GDIDA: IL-KNISJA Frans Galea 664
Friday, 15 April 2016 IR-RABA’ HADD TAL-GHID IR-RAGHAJ IL-KBIR IMEXXINA LEJN IL-HAJJA Frans Galea 614
Friday, 08 April 2016 IT-TIELET HADD TAL-GHID (2016) KRISTU GESÙ HU AHBAR TAJBA GHALIK Frans Galea 663
Sunday, 03 April 2016 Teatru Govanni - Applikazzjonijiet ghal Auditions Claudio Vella 760
Saturday, 02 April 2016 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2016) IS-SLIEM TAGHNA BISS FI KRISTU MQAJJEM MILL-MEWT Frans Galea 730
Saturday, 26 March 2016 IS-SAHRA FIL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN, 2016 TAL-MULEJ MILL-IMWIET Frans Galea 737
Monday, 21 March 2016 Il-Parrocca tax-Xewkija tiftah il-Gimgha Mqaddsa bil-Funzjoni ta' Hadd il-Palm Frans Galea 679
Monday, 21 March 2016 Festa ta' Marija Addolorata fix-Xewkija Frans Galea 701
Saturday, 19 March 2016 Hadd il-Palm- Dahla tal-Mulej F' Gerusalem Frans Galea 765
Saturday, 12 March 2016 Festa tar-Redentur Matthew Attard 658
Saturday, 12 March 2016 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2016) IL-QAWMIEN TA’ KRISTU HUWA L-QAWMIEN TAGHNA Frans Galea 837
Saturday, 05 March 2016 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2016) IL-KONVERZJONI = TWELID TAL-BNIEDEM IL-GDID Frans Galea 775
Saturday, 27 February 2016 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN TKOMPLI S-SEJHA GHALL-KONVERZJONI VERA Frans Galea 829
Saturday, 27 February 2016 Iskrizzjoni ghal Pagent tad Duluri Claudio Vella 654
Saturday, 20 February 2016 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2016) IL-KONVERZJONI: BICCA XOGHOL BEJN TNEJN Frans Galea 775
Saturday, 13 February 2016 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2016) HRUG MILL-EGITTU TAGHNA Frans Galea 848
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 121 - 150 of 636