Friday, 20 October 2017
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Wednesday, 10 February 2016 Bidu ghar-Randan Imqaddes 2016 Matthew Attard 621
Tuesday, 09 February 2016 Randan Imqaddes 2016 Matthew Attard 772
Saturday, 06 February 2016 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA (2016) MORRU U HABBRU! Frans Galea 784
Monday, 01 February 2016 Celebrazzjoni tat-tberik tax-xema' tal-Gandlora Matthew Attard 662
Sunday, 31 January 2016 IN-NAWFRAGJU TAL-APPOSTLU MISSIERNA SAN PAWL IT-TWELID TAL-KNISJA F’MALTA Frans Galea 982
Saturday, 23 January 2016 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2016) GHOZZA U QIMA LEJN IL-BIBBJA Claudio Vella 756
Saturday, 16 January 2016 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2016) IL-KRISTJANEZMU HUWA ZWIEG Claudio Vella 751
Tuesday, 12 January 2016 Stedina Spe jali Matthew Attard 737
Saturday, 09 January 2016 IL-MAGHMUDIJA TAL-MULEJ (2016) EPIFANIJA OHRA Claudio Vella 867
Monday, 04 January 2016 Kompetizzjoni tal-isbah presepju Milied 2015 Matthew Attard 741
Sunday, 03 January 2016 Gabra ghad-Dar tal-Providenza Matthew Attard 736
Sunday, 03 January 2016 IL-HADD FUQ L-1 TA’ JANNAR EKKU L-MESSIJA! L-EPIFANIJA TAL-MULEJ Claudio Vella 805
Monday, 28 December 2015 Party ghat-tfal u l-genituri fic-Centru Parrokjali Matthew Attard 744
Sunday, 27 December 2015 Zjara minn soru tal-Ursolini Matthew Attard 762
Saturday, 26 December 2015 IL-HADD FOST L-OTTAVA TAL-MILIED (2015) IL-FAMILJA GHALL-QADI TAL-AHBAR IT-TAJBA Claudio Vella 821
Wednesday, 23 December 2015 Novena tal-Milied 2015 Matthew Attard 850
Saturday, 19 December 2015 IR-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2015-16) IL-WEGHDA QORBOT BIEX TITWETTAQ Claudio Vella 752
Tuesday, 15 December 2015 Pellegrinagg mil-Kappella tal-Madonna tal-Hniena ghar-Rotunda Claudio Vella 832
Friday, 11 December 2015 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2015-16) HADD IL-FERH Claudio Vella 798
Saturday, 05 December 2015 IT-TIENI HADD TAL-AVVENT L-OTTIMIZMU TAN-NISRANI Frans Galea 824
Saturday, 28 November 2015 L-EWWEL HADD TAL-AVVENT (2015-16) IL-BNIEDEM LI JISTENNA Frans Galea 1056
Friday, 27 November 2015 '' Jum ix-Xewkija 2015 '' Quddiesa fil-Knisja Rotunda ghal-erwieh Xewkin Frans Galea 1219
Sunday, 22 November 2015 DVD tal-Pussess ta' l-Arcipriet Mons. Daniel Xerri Frans Galea 762
Saturday, 21 November 2015 L-AHHAR HADD MATUL IS-SENA (2015) KRISTU TASSEW SULTAN TA’ KOLLOX? Frans Galea 821
Sunday, 15 November 2015 Kwaranturi Mqaddsa 2015 Matthew Attard 706
Sunday, 15 November 2015 Il-Festa tal-Kwaranturi fix-Xewkija Frans Galea 743
Friday, 13 November 2015 IT-TLIETA U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2015) IL-MULEJ GEJ Frans Galea 789
Tuesday, 10 November 2015 L-Arcipriet jilqa x-Xewkin fid-Dar Parrkokjali Frans Galea 746
Tuesday, 10 November 2015 Jum memorabli ghal-Parrocca tax-Xewkija Frans Galea 762
Sunday, 08 November 2015 Il-Pittura ufficjali tal-Pussess ta' L-Arcipriet Mons. Daniel Xerri Frans Galea 757
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 151 - 180 of 636