Sunday, 25 August 2019
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 03 June 2017 PENTEKOSTE – GHID IL-HAMSIN IL-QAWWA TAL-ISPIRTU S-SANTU TINVADI D-DINJA U TWELLED IL-KNISJA Frans Galea 2100
Saturday, 27 May 2017 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA – LAPSI Frans Galea 1624
Tuesday, 23 May 2017 MUSICAL “RAJTEK TINBIDEL” Frans Galea 1278
Friday, 19 May 2017 IS-SITT HADD TAL-GHID HEMM BZONN INSIRU NSARA ‘ADULTI’ Frans Galea 1583
Saturday, 13 May 2017 IL-HAMES HADD TAL-GHID (2017) KRISTU BISS JAFHA T-TRIQ Frans Galea 1591
Friday, 05 May 2017 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2017) IL-MAGHMUDIJA DON KBIR Frans Galea 1529
Saturday, 29 April 2017 Orgni gdid ghar-Rotunda tax-Xewkija - Pulling Out All the Stops Frans Galea 1598
Friday, 28 April 2017 IT-TIELET HADD TAL-GHID (2017) ZMIEN IL-GHID: FWIEHA TAL-PENTEKOSTE` Frans Galea 1486
Sunday, 23 April 2017 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2017) HAMSIN JUM TA’ FESTA Frans Galea 1478
Friday, 21 April 2017 HAMISIJIET TA’ SAN GWANN BATTISTA 2017 Frans Galea 1641
Thursday, 20 April 2017 L-GHID IL-KBIR Frans Galea 1494
Thursday, 20 April 2017 VELJA TA’ SIBT IL-GHID Frans Galea 1436
Saturday, 15 April 2017 IS-SAHRA TAL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN TAL-MULEJ MILL-IMWIET (2017) Frans Galea 1418
Saturday, 15 April 2017 FUNZJONI TAL-GIMGHA L-KBIRA Frans Galea 1459
Saturday, 15 April 2017 FUNZJONI TA’ HAMIS IX-XIRKA Frans Galea 1292
Sunday, 09 April 2017 ID-DULURI FIX-XEWKIJA Frans Galea 1566
Friday, 07 April 2017 HADD IL-PALM IL-KNISJA TICCELEBRA L-‘KENOSI’ TA’ ALLA Frans Galea 1476
Friday, 07 April 2017 PURCISSJONI TAD-DULURI FIX-XEWKIJA Frans Galea 1919
Saturday, 01 April 2017 PELLEGRINAGG TAR-REDENTUR Frans Galea 1346
Friday, 31 March 2017 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2017) L-GHID, IL-QAFAS TAL-HOLQIEN KOLLU Frans Galea 1435
Saturday, 25 March 2017 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2017) DAWL HANIN MEXXINI Frans Galea 1409
Saturday, 18 March 2017 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2017) MIN SE JAQTA’ L-GHATX TAL-BNIEDEM? Frans Galea 1407
Saturday, 11 March 2017 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2017) IT-TWEGIBA TA’ ALLA HI KRISTU Frans Galea 1572
Saturday, 04 March 2017 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2017) GHAL XHIEX GIE KRISTU FID-DINJA? Frans Galea 1403
Friday, 03 March 2017 Ezercizzi ghaz-zghazagh Frans Galea 1364
Friday, 03 March 2017 Ras ir-Randan Frans Galea 1217
Saturday, 25 February 2017 IT-TMIEN HADD MATUL IS-SENA AFDA F’ALLA U TINKWIETA B’XEJN Frans Galea 1342
Saturday, 18 February 2017 IS-SEBA’ HADD MATUL IS-SENA (2017) L-IMHABBA HI KOLLOX; MINGHAJRHA XEJN Frans Galea 1398
Saturday, 11 February 2017 IS-SITT HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-LIGI MA SSALVAX Frans Galea 1384
Saturday, 04 February 2017 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA X’INHI L-KNISJA ? Frans Galea 1400
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 151 - 180 of 753