Sunday, 19 August 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 16 January 2016 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2016) IL-KRISTJANEZMU HUWA ZWIEG Claudio Vella 1097
Tuesday, 12 January 2016 Stedina Spe jali Matthew Attard 1032
Saturday, 09 January 2016 IL-MAGHMUDIJA TAL-MULEJ (2016) EPIFANIJA OHRA Claudio Vella 1148
Monday, 04 January 2016 Kompetizzjoni tal-isbah presepju Milied 2015 Matthew Attard 1063
Sunday, 03 January 2016 Gabra ghad-Dar tal-Providenza Matthew Attard 1051
Sunday, 03 January 2016 IL-HADD FUQ L-1 TA’ JANNAR EKKU L-MESSIJA! L-EPIFANIJA TAL-MULEJ Claudio Vella 1190
Monday, 28 December 2015 Party ghat-tfal u l-genituri fic-Centru Parrokjali Matthew Attard 1057
Sunday, 27 December 2015 Zjara minn soru tal-Ursolini Matthew Attard 1063
Saturday, 26 December 2015 IL-HADD FOST L-OTTAVA TAL-MILIED (2015) IL-FAMILJA GHALL-QADI TAL-AHBAR IT-TAJBA Claudio Vella 1138
Wednesday, 23 December 2015 Novena tal-Milied 2015 Matthew Attard 1153
Saturday, 19 December 2015 IR-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2015-16) IL-WEGHDA QORBOT BIEX TITWETTAQ Claudio Vella 1051
Tuesday, 15 December 2015 Pellegrinagg mil-Kappella tal-Madonna tal-Hniena ghar-Rotunda Claudio Vella 1118
Friday, 11 December 2015 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2015-16) HADD IL-FERH Claudio Vella 1115
Saturday, 05 December 2015 IT-TIENI HADD TAL-AVVENT L-OTTIMIZMU TAN-NISRANI Frans Galea 1166
Saturday, 28 November 2015 L-EWWEL HADD TAL-AVVENT (2015-16) IL-BNIEDEM LI JISTENNA Frans Galea 1409
Friday, 27 November 2015 '' Jum ix-Xewkija 2015 '' Quddiesa fil-Knisja Rotunda ghal-erwieh Xewkin Frans Galea 1542
Sunday, 22 November 2015 DVD tal-Pussess ta' l-Arcipriet Mons. Daniel Xerri Frans Galea 1072
Saturday, 21 November 2015 L-AHHAR HADD MATUL IS-SENA (2015) KRISTU TASSEW SULTAN TA’ KOLLOX? Frans Galea 1150
Sunday, 15 November 2015 Kwaranturi Mqaddsa 2015 Matthew Attard 959
Sunday, 15 November 2015 Il-Festa tal-Kwaranturi fix-Xewkija Frans Galea 1016
Friday, 13 November 2015 IT-TLIETA U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2015) IL-MULEJ GEJ Frans Galea 1062
Tuesday, 10 November 2015 L-Arcipriet jilqa x-Xewkin fid-Dar Parrkokjali Frans Galea 1038
Tuesday, 10 November 2015 Jum memorabli ghal-Parrocca tax-Xewkija Frans Galea 1087
Sunday, 08 November 2015 Il-Pittura ufficjali tal-Pussess ta' L-Arcipriet Mons. Daniel Xerri Frans Galea 1052
Saturday, 07 November 2015 IT-TNEJN U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2015) L-IMPORTANTI L-KONVERZJONI PERSONALI Frans Galea 1039
Friday, 06 November 2015 Il-lejla Velja ta' Talb fir-Rotunda bi thejjija ghal-Pussess ta' l-Arc. Daniel Xerri Frans Galea 1081
Wednesday, 04 November 2015 Programm tal-bidu tal-hidma pastorali ta' Mons. Daniel Xerri bhala Arcipriet tax-Xewkija Frans Galea 1100
Tuesday, 03 November 2015 Quddiesa fic-Cimiterju tax-Xewkija Frans Galea 1059
Tuesday, 03 November 2015 L-Arcipriet Gdid Dun Daniel flimkien max-Xewkin jghatu d-demm Frans Galea 1109
Sunday, 01 November 2015 IL-WIEHED U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2015) ALLA HU MHABBA Frans Galea 1133
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 211 - 240 of 690