Wednesday, 19 December 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 30 April 2016 IS-SITT HADD TAL-GHID RIESQA L-FESTA L-KBIRA TA’ GHID IL-HAMSIN Frans Galea 1086
Thursday, 28 April 2016 Illum jigi ccelebrat it-Tieni Hamis ta' San Gwann Frans Galea 1091
Wednesday, 27 April 2016 L-Arcipriet Mons. Daniel Xerri jifrah mas-Supporters tax-Xewkija Tigers Frans Galea 1348
Sunday, 24 April 2016 Jibdew il-Hamisijiet ta' San Gwann Matthew Attard 1261
Sunday, 24 April 2016 IL-HAMES HADD TAL-GHID 2016 GERUSALEMM GDIDA: IL-KNISJA Frans Galea 1243
Friday, 15 April 2016 IR-RABA’ HADD TAL-GHID IR-RAGHAJ IL-KBIR IMEXXINA LEJN IL-HAJJA Frans Galea 1102
Friday, 08 April 2016 IT-TIELET HADD TAL-GHID (2016) KRISTU GESÙ HU AHBAR TAJBA GHALIK Frans Galea 1124
Sunday, 03 April 2016 Teatru Govanni - Applikazzjonijiet ghal Auditions Claudio Vella 1306
Saturday, 02 April 2016 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2016) IS-SLIEM TAGHNA BISS FI KRISTU MQAJJEM MILL-MEWT Frans Galea 1174
Saturday, 26 March 2016 IS-SAHRA FIL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN, 2016 TAL-MULEJ MILL-IMWIET Frans Galea 1238
Monday, 21 March 2016 Il-Parrocca tax-Xewkija tiftah il-Gimgha Mqaddsa bil-Funzjoni ta' Hadd il-Palm Frans Galea 1204
Monday, 21 March 2016 Festa ta' Marija Addolorata fix-Xewkija Frans Galea 1114
Saturday, 19 March 2016 Hadd il-Palm- Dahla tal-Mulej F' Gerusalem Frans Galea 1302
Saturday, 12 March 2016 Festa tar-Redentur Matthew Attard 1170
Saturday, 12 March 2016 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2016) IL-QAWMIEN TA’ KRISTU HUWA L-QAWMIEN TAGHNA Frans Galea 1491
Saturday, 05 March 2016 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2016) IL-KONVERZJONI = TWELID TAL-BNIEDEM IL-GDID Frans Galea 1402
Saturday, 27 February 2016 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN TKOMPLI S-SEJHA GHALL-KONVERZJONI VERA Frans Galea 1460
Saturday, 27 February 2016 Iskrizzjoni ghal Pagent tad Duluri Claudio Vella 1132
Saturday, 20 February 2016 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2016) IL-KONVERZJONI: BICCA XOGHOL BEJN TNEJN Frans Galea 1324
Saturday, 13 February 2016 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2016) HRUG MILL-EGITTU TAGHNA Frans Galea 1374
Wednesday, 10 February 2016 Bidu ghar-Randan Imqaddes 2016 Matthew Attard 1124
Tuesday, 09 February 2016 Randan Imqaddes 2016 Matthew Attard 1211
Saturday, 06 February 2016 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA (2016) MORRU U HABBRU! Frans Galea 1319
Monday, 01 February 2016 Celebrazzjoni tat-tberik tax-xema' tal-Gandlora Matthew Attard 1101
Sunday, 31 January 2016 IN-NAWFRAGJU TAL-APPOSTLU MISSIERNA SAN PAWL IT-TWELID TAL-KNISJA F’MALTA Frans Galea 1638
Saturday, 23 January 2016 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2016) GHOZZA U QIMA LEJN IL-BIBBJA Claudio Vella 1322
Saturday, 16 January 2016 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2016) IL-KRISTJANEZMU HUWA ZWIEG Claudio Vella 1256
Tuesday, 12 January 2016 Stedina Spe jali Matthew Attard 1162
Saturday, 09 January 2016 IL-MAGHMUDIJA TAL-MULEJ (2016) EPIFANIJA OHRA Claudio Vella 1271
Monday, 04 January 2016 Kompetizzjoni tal-isbah presepju Milied 2015 Matthew Attard 1186
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 211 - 240 of 716