Monday, 22 April 2019
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 26 March 2016 IS-SAHRA FIL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN, 2016 TAL-MULEJ MILL-IMWIET Frans Galea 1397
Monday, 21 March 2016 Il-Parrocca tax-Xewkija tiftah il-Gimgha Mqaddsa bil-Funzjoni ta' Hadd il-Palm Frans Galea 1375
Monday, 21 March 2016 Festa ta' Marija Addolorata fix-Xewkija Frans Galea 1240
Saturday, 19 March 2016 Hadd il-Palm- Dahla tal-Mulej F' Gerusalem Frans Galea 1457
Saturday, 12 March 2016 Festa tar-Redentur Matthew Attard 1348
Saturday, 12 March 2016 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2016) IL-QAWMIEN TA’ KRISTU HUWA L-QAWMIEN TAGHNA Frans Galea 1662
Saturday, 05 March 2016 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2016) IL-KONVERZJONI = TWELID TAL-BNIEDEM IL-GDID Frans Galea 1618
Saturday, 27 February 2016 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN TKOMPLI S-SEJHA GHALL-KONVERZJONI VERA Frans Galea 1648
Saturday, 27 February 2016 Iskrizzjoni ghal Pagent tad Duluri Claudio Vella 1272
Saturday, 20 February 2016 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2016) IL-KONVERZJONI: BICCA XOGHOL BEJN TNEJN Frans Galea 1534
Saturday, 13 February 2016 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2016) HRUG MILL-EGITTU TAGHNA Frans Galea 1539
Wednesday, 10 February 2016 Bidu ghar-Randan Imqaddes 2016 Matthew Attard 1302
Tuesday, 09 February 2016 Randan Imqaddes 2016 Matthew Attard 1343
Saturday, 06 February 2016 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA (2016) MORRU U HABBRU! Frans Galea 1492
Monday, 01 February 2016 Celebrazzjoni tat-tberik tax-xema' tal-Gandlora Matthew Attard 1275
Sunday, 31 January 2016 IN-NAWFRAGJU TAL-APPOSTLU MISSIERNA SAN PAWL IT-TWELID TAL-KNISJA F’MALTA Frans Galea 1844
Saturday, 23 January 2016 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2016) GHOZZA U QIMA LEJN IL-BIBBJA Claudio Vella 1503
Saturday, 16 January 2016 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2016) IL-KRISTJANEZMU HUWA ZWIEG Claudio Vella 1432
Tuesday, 12 January 2016 Stedina Spe jali Matthew Attard 1299
Saturday, 09 January 2016 IL-MAGHMUDIJA TAL-MULEJ (2016) EPIFANIJA OHRA Claudio Vella 1427
Monday, 04 January 2016 Kompetizzjoni tal-isbah presepju Milied 2015 Matthew Attard 1315
Sunday, 03 January 2016 Gabra ghad-Dar tal-Providenza Matthew Attard 1341
Sunday, 03 January 2016 IL-HADD FUQ L-1 TA’ JANNAR EKKU L-MESSIJA! L-EPIFANIJA TAL-MULEJ Claudio Vella 1506
Monday, 28 December 2015 Party ghat-tfal u l-genituri fic-Centru Parrokjali Matthew Attard 1357
Sunday, 27 December 2015 Zjara minn soru tal-Ursolini Matthew Attard 1343
Saturday, 26 December 2015 IL-HADD FOST L-OTTAVA TAL-MILIED (2015) IL-FAMILJA GHALL-QADI TAL-AHBAR IT-TAJBA Claudio Vella 1428
Wednesday, 23 December 2015 Novena tal-Milied 2015 Matthew Attard 1522
Saturday, 19 December 2015 IR-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2015-16) IL-WEGHDA QORBOT BIEX TITWETTAQ Claudio Vella 1351
Tuesday, 15 December 2015 Pellegrinagg mil-Kappella tal-Madonna tal-Hniena ghar-Rotunda Claudio Vella 1436
Friday, 11 December 2015 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2015-16) HADD IL-FERH Claudio Vella 1394
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 241 - 270 of 737