Saturday, 18 November 2017
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Thursday, 29 June 2017 SOLENNITÀ TAT-TWELID TAL-BATTISTA Frans Galea 189
Thursday, 29 June 2017 IT-TIELET JUM TAT-TRIDU Frans Galea 179
Thursday, 29 June 2017 IT-TIENI JUM TAT-TRIDU Frans Galea 172
Thursday, 29 June 2017 L-EWWEL JUM TAT-TRIDU Frans Galea 173
Thursday, 29 June 2017 HRUG TAL-ISTATWA TA’ SAN GWANN MIN-NICCA Frans Galea 180
Friday, 23 June 2017 IT-TWELID TA’ SAN GWANN BATTISTA XBIEHA TAL-KNISJA-XHUD Frans Galea 261
Saturday, 17 June 2017 CORPUS DOMINI (2017) IL-QALBA TAL-AHBAR IT-TAJBA NISRANIJA Frans Galea 298
Saturday, 17 June 2017 HRUG TAL-ISTATWA TA’ SAN GWANN MIN-NICCA Frans Galea 281
Monday, 12 June 2017 L-EWWEL QRARA Frans Galea 234
Saturday, 10 June 2017 HADD FUQ PENTEKOSTE IT-TRINITÀ QADDISA Frans Galea 275
Saturday, 03 June 2017 PENTEKOSTE – GHID IL-HAMSIN IL-QAWWA TAL-ISPIRTU S-SANTU TINVADI D-DINJA U TWELLED IL-KNISJA Frans Galea 395
Saturday, 27 May 2017 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA – LAPSI Frans Galea 311
Tuesday, 23 May 2017 MUSICAL “RAJTEK TINBIDEL” Frans Galea 296
Friday, 19 May 2017 IS-SITT HADD TAL-GHID HEMM BZONN INSIRU NSARA ‘ADULTI’ Frans Galea 344
Saturday, 13 May 2017 IL-HAMES HADD TAL-GHID (2017) KRISTU BISS JAFHA T-TRIQ Frans Galea 360
Friday, 05 May 2017 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2017) IL-MAGHMUDIJA DON KBIR Frans Galea 345
Saturday, 29 April 2017 Orgni gdid ghar-Rotunda tax-Xewkija - Pulling Out All the Stops Frans Galea 683
Friday, 28 April 2017 IT-TIELET HADD TAL-GHID (2017) ZMIEN IL-GHID: FWIEHA TAL-PENTEKOSTE` Frans Galea 360
Sunday, 23 April 2017 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2017) HAMSIN JUM TA’ FESTA Frans Galea 366
Friday, 21 April 2017 HAMISIJIET TA’ SAN GWANN BATTISTA 2017 Frans Galea 478
Thursday, 20 April 2017 L-GHID IL-KBIR Frans Galea 400
Thursday, 20 April 2017 VELJA TA’ SIBT IL-GHID Frans Galea 373
Saturday, 15 April 2017 IS-SAHRA TAL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN TAL-MULEJ MILL-IMWIET (2017) Frans Galea 331
Saturday, 15 April 2017 FUNZJONI TAL-GIMGHA L-KBIRA Frans Galea 362
Saturday, 15 April 2017 FUNZJONI TA’ HAMIS IX-XIRKA Frans Galea 286
Sunday, 09 April 2017 ID-DULURI FIX-XEWKIJA Frans Galea 376
Friday, 07 April 2017 HADD IL-PALM IL-KNISJA TICCELEBRA L-‘KENOSI’ TA’ ALLA Frans Galea 343
Friday, 07 April 2017 PURCISSJONI TAD-DULURI FIX-XEWKIJA Frans Galea 359
Saturday, 01 April 2017 PELLEGRINAGG TAR-REDENTUR Frans Galea 320
Friday, 31 March 2017 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2017) L-GHID, IL-QAFAS TAL-HOLQIEN KOLLU Frans Galea 359
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 31 - 60 of 643