Thursday, 05 December 2019
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 11 April 2009 Il-Visti tas-Sepurkru fir-Rotunda tax-Xewkija Frans Galea 2423
Friday, 10 April 2009 Il-Vari tal-Gimgha l-Kbira tax-Xewkija Frans Galea 2471
Friday, 10 April 2009 Hafna Nies jattendu ghal-Funzjoni ta' Hamis ix-Xirka fir-Rotunda Frans Galea 2530
Thursday, 09 April 2009 Vari tal-Gimgha l-Kbira fix-Xewkija Frans Galea 2512
Thursday, 09 April 2009 Vari tal-Gimgha l-Kbira fix-Xewkija Frans Galea 2459
Wednesday, 08 April 2009 Vari tal-Gimgha l-Kbira fix-Xewkija Frans Galea 2602
Tuesday, 07 April 2009 Issir il-Festa ta' Hadd il-Palm fir-Rotunda Frans Galea 2582
Sunday, 05 April 2009 Koncelebrazzjoni Solleni tal-Festa tad-Duluri Frans Galea 2562
Saturday, 21 March 2009 Festa tar-Redentur fir-Rotunda Frans Galea 2723
Wednesday, 04 March 2009 Il-Pellegrinagg Djocesan tas-Sena Pawlina jssir fir-Rotunda tax-Xewkija Frans Galea 2767
Saturday, 28 February 2009 Zewg Seminaristi mill-Parrocca taghna jinghataw l-Ordni ta' l-Lettorat mill-Isqof Mario Grech Frans Galea 2674
Tuesday, 10 February 2009 L-Artist Paul Camilleri Cauchi jmur Ruma biex jaghzel il-kuluri ghat-Tieni Logg Frans Galea 2966
Wednesday, 04 February 2009 Issir il-Festa tal-Prezentazzjoni Ta' Gesu fit-Tempju Frans Galea 2807
Tuesday, 27 January 2009 Zakkarija Missier il-Battista Johnny Azzopardi 2608
Tuesday, 27 January 2009 Zakkarija Missier il-Battista Johnny Azzopardi 2323
Sunday, 18 January 2009 Lejl Addorazzjoni mill-Parrocca tax-Xewkija fil-Knisja ta' Savina Frans Galea 3063
Tuesday, 13 January 2009 L-Isqof Mario Grech ibierek in-Nicca ta' Kristu Rxoxt Frans Galea 2753
Tuesday, 13 January 2009 Pontifikal Sollenni tal-Festa tal-Maghmudija tal-Mulej Frans Galea 2605
Sunday, 11 January 2009 Inawgurazzjoni ta' Din il-Web-Site mil Isqof t'Ghawdex Mario Grech Frans Galea 2726
Saturday, 10 January 2009 Messag mill-Arcipriet Claudio Vella 2644
Monday, 09 August 2004 Xewkija Website Launched Claudio Vella 2102
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 Next > End >>
Results 751 - 771 of 771