Saturday, 10 April 2021
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 10 August 2019 ID-DSATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) FID-DINJA IMMA MHUX TAD-DINJA Frans Galea 1052
Sunday, 04 August 2019 IT-TMINTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) MINGHAJR KRISTU KOLLOX FRUGHA; BIH KOLLOX JIEHU SENS Frans Galea 1030
Friday, 26 July 2019 IS-SBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) MIN JITLOB JAQLA’, MIN IFITTEX ISIB, ... Frans Galea 1061
Saturday, 20 July 2019 IS-SITTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) L-IEHOR HUWA KRISTU Frans Galea 1057
Saturday, 13 July 2019 IL-HMISTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) IL-KMANDAMENT IL-KBIR: “SHEMÀ I{RAEL” Frans Galea 1082
Saturday, 06 July 2019 L-ERBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) IS-SLIEM TA’ KRISTU Frans Galea 1108
Saturday, 29 June 2019 IT-TLETTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2019) IS-SEJHA TA’ KRISTU Frans Galea 1116
Saturday, 22 June 2019 IT-TWELID TA’ SAN GWANN BATTISTA IL-FESTA TAL-PARROCCA (2019) Frans Galea 1203
Saturday, 15 June 2019 HADD FUQ IL-PENTEKOSTE (2019) IT-TRINITÀ QADDISA Frans Galea 1226
Saturday, 08 June 2019 GHID IL-HAMSIN, PENTEKOSTE (2019) IT-TWELID TAL-KNISJA Frans Galea 1170
Saturday, 01 June 2019 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID (2019) TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA (LAPSI) Frans Galea 1304
Saturday, 25 May 2019 IS-SITT HADD TAL-GHID (2019) RELIGJOZITÀ U FIDI Frans Galea 1306
Sunday, 19 May 2019 IL-HAMES HADD TAL-GHID (2019) KNISJA LI TAGHMEL DIFFERENZA Frans Galea 1269
Saturday, 11 May 2019 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2019) L-GHID: ZMIEN TA’ AHBAR TAJBA Frans Galea 1270
Saturday, 04 May 2019 IT-TIELET HADD TAL-GHID (2019) IL-QAWWA TAL-IMHABBA LI HI L-ISPIRTU S-SANTU Frans Galea 1380
Sunday, 28 April 2019 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2019) MHUX KEMM NAF JGHODD IMMA JEKK TWELIDX MILL-GDID Frans Galea 1324
Saturday, 20 April 2019 L-GHID IL-KBIR TAL-QAWMIEN TAL-MULEJ MILL-IMWIET (2019) IR-REBHA TAD-DAWL FUQ ID-DLAM. Frans Galea 1439
Saturday, 13 April 2019 HADD IL-PALM TIBDA L- GIMGHA MQADDSA TAL-FIDWA TAGHNA Frans Galea 1407
Saturday, 06 April 2019 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN 2019 L-GHID = MOGHDIJA MILL-MEWT GHALL-HAJJA... GHALIK Frans Galea 1442
Saturday, 30 March 2019 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2019) ALLA JIDHOL F’PATT MAGHNA Frans Galea 1350
Saturday, 23 March 2019 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2019) KONVEZ{JONI ISSA: M’HEMMX ZMIEN X’JINTILEF! Frans Galea 1494
Tuesday, 19 March 2019 IT-TIENI ERBGHA TAR-RANDAN Frans Galea 1356
Saturday, 16 March 2019 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2019) KONVERZJONI = “TARA” Frans Galea 1424
Saturday, 09 March 2019 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2019) INTI TAF MIN INT? Frans Galea 1456
Friday, 08 March 2019 BDEJNA Z-ZMIEN TAR-RANDAN Frans Galea 1304
Saturday, 02 March 2019 IT-TMIEN HADD MATUL IS-SENA (2019) IL-PROVA TIKXEF MIN AHNA Frans Galea 1438
Saturday, 23 February 2019 IS-SEBA’ HADD MATUL IS-SENA (2019) L-ISTORJA TAGHNA HI PROCESS QADDIS Frans Galea 1389
Saturday, 16 February 2019 IS-SITT HADD MATUL IS-SENA (2019) HEMM GHAZLA QUDDIEM KULL BNIEDEM Frans Galea 1438
Saturday, 09 February 2019 L-10 TA’ FRAR IN-NAWFRAGJU TA’ SAN PAWL F’MALTA IT-TWELID TAL-KNISJA MALTIJA Frans Galea 1509
Sunday, 03 February 2019 IR-RABA’ HADD MATUL IS-SENA (2019) KULL “NISRANI” HUWA PROFETA Frans Galea 1422
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 91 - 120 of 843