Tuesday, 21 August 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 18 August 2018 L-GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) L-IKEL TAL-MULEJ JAGHTI L-GHERF Frans Galea 14
Saturday, 11 August 2018 ID-DSATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) &OBZ IL-MEWT U HOB{ IL-HAJJA Frans Galea 27
Saturday, 04 August 2018 IT-TMINTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-HOBZ TAL-HAJJA DEJJEM Frans Galea 40
Saturday, 28 July 2018 IS-SBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-GIBDA TAL-ART U L-ISTINT GHAS-SEMA Frans Galea 56
Saturday, 21 July 2018 IS-SITTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-KNISJA U R-RAGHAJJA Frans Galea 67
Saturday, 14 July 2018 IL-HMISTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MAGHMUDIJA TAGHMILNA PROFETI Frans Galea 88
Saturday, 07 July 2018 L-ERBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IC-CKEJKNIN BISS JGHARFUH LIL KRISTU. Frans Galea 133
Saturday, 30 June 2018 IT-TLETTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) KRISTU REBAH IL-MEWT GHALINA Frans Galea 143
Saturday, 23 June 2018 24 TA’ GUNJU, 2018 IT-TWELID TA’ WANNI L-BATTISTA IX-XBIHA TAN-NISRANI LI J&ABBAR LIL KRISTU Frans Galea 183
Sunday, 17 June 2018 IL-HDAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) X’INHI L-KNISJA ? Frans Galea 223
Saturday, 16 June 2018 HRUG TAL-ISTATWA TA’ SAN GWANN BATTISTA MIN-NICCA Frans Galea 194
Saturday, 16 June 2018 MIXGHELA TAL-KNISJA ROTUNDA B’BOZOZ LED Frans Galea 176
Saturday, 09 June 2018 L-GHAXAR HADD MATUL IS-SENA (2018) L-IKBAR GHADU LI GHANDNA Frans Galea 243
Tuesday, 05 June 2018 CELEBRAZZJONI TAL-EWWEL TQARBINA Frans Galea 220
Saturday, 02 June 2018 HADD WARA T-TRINITÀ QADDISA CORPUS DOMINI Frans Galea 274
Saturday, 26 May 2018 HADD WARA PENTEKOSTE IT-TRINITÀ QADDISA Frans Galea 309
Saturday, 19 May 2018 GHID IL-HAMSIN (PENTEKOSTE) TITWIELED IL-KNISJA Frans Galea 329
Saturday, 12 May 2018 IS-SEBA’ HADD TAL-GHID (2018) TLUGH IL-MULEJ FIS-SEMA (LAPSI) Frans Galea 321
Saturday, 05 May 2018 IS-SITT HADD TAL-GHID (2018) KRISTU JURINA LI HU MHABBA, FERH, HELSIEN Frans Galea 334
Saturday, 28 April 2018 IL-HAMES HADD TAL-GHID (2018) MIN JEMMEN FI KRISTU MA JMUT QATT! Frans Galea 331
Saturday, 21 April 2018 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2018) KRISTU BISS HUWA S-SALVATUR TAGHNA Frans Galea 335
Monday, 16 April 2018 FESTA TAL-HNIENA DIVINA Frans Galea 341
Saturday, 14 April 2018 IT-TIELET HADD TAL-GHID KBIRA HI L-MAHFRA LI REBHILNA KRISTU! Frans Galea 329
Saturday, 07 April 2018 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2018) IL-FIDI F’GESÙ TERREMOT FIL-HAJJA! Frans Galea 353
Saturday, 31 March 2018 IS-SAHRA TAL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN TAL-MULEJ MILL-IMWIET (2018) Frans Galea 397
Saturday, 24 March 2018 HADD IL-PALM (2018) IL-BIDU TAL-GIMGHA MQADDSA Frans Galea 477
Thursday, 22 March 2018 EZERCIZZI TAR-RANDAN Frans Galea 396
Saturday, 17 March 2018 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2018) IL-MISSJONI TA’ KRISTU: IL-MISTERU TAL-GHID Frans Galea 445
Saturday, 10 March 2018 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2018) IL-MISTERU TAL-GHID F’HAJJITNA Frans Galea 503
Saturday, 03 March 2018 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2018) IL-LIGI JEW L-IMHABBA? Frans Galea 551
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 690