Friday, 27 April 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 21 April 2018 IR-RABA’ HADD TAL-GHID (2018) KRISTU BISS HUWA S-SALVATUR TAGHNA Frans Galea 12
Monday, 16 April 2018 FESTA TAL-HNIENA DIVINA Frans Galea 6
Saturday, 14 April 2018 IT-TIELET HADD TAL-GHID KBIRA HI L-MAHFRA LI REBHILNA KRISTU! Frans Galea 17
Saturday, 07 April 2018 IT-TIENI HADD TAL-GHID (2018) IL-FIDI F’GESÙ TERREMOT FIL-HAJJA! Frans Galea 32
Saturday, 31 March 2018 IS-SAHRA TAL-LEJL QADDIS TAL-QAWMIEN TAL-MULEJ MILL-IMWIET (2018) Frans Galea 106
Saturday, 24 March 2018 HADD IL-PALM (2018) IL-BIDU TAL-GIMGHA MQADDSA Frans Galea 173
Thursday, 22 March 2018 EZERCIZZI TAR-RANDAN Frans Galea 126
Saturday, 17 March 2018 IL-HAMES HADD TAR-RANDAN (2018) IL-MISSJONI TA’ KRISTU: IL-MISTERU TAL-GHID Frans Galea 184
Saturday, 10 March 2018 IR-RABA’ HADD TAR-RANDAN (2018) IL-MISTERU TAL-GHID F’HAJJITNA Frans Galea 233
Saturday, 03 March 2018 IT-TIELET HADD TAR-RANDAN (2018) IL-LIGI JEW L-IMHABBA? Frans Galea 276
Saturday, 24 February 2018 IT-TIENI HADD TAR-RANDAN (2018) IL-FIDI HI KAPOLAVUR TA’ ALLA Frans Galea 279
Tuesday, 20 February 2018 VIA SAGRA MEDITATA Frans Galea 259
Saturday, 17 February 2018 L-EWWEL HADD TAR-RANDAN (2018) ZMIEN QAWWI TA’ KONVERZJONI Frans Galea 323
Friday, 16 February 2018 RAS IR-RANDAN 2018 Frans Galea 274
Saturday, 10 February 2018 IS-SITT HADD MATUL IS-SENA (2018) L-EFFETT TA’ DNUBI FUQ L-OHRAJN Frans Galea 341
Sunday, 04 February 2018 FESTA TAL-PREZENTAZZJONI TAL-MULEJ Frans Galea 297
Saturday, 03 February 2018 IL-HAMES HADD MATUL IS-SENA (2018) IR-RISPOSTA TA’ ALLA GHALL-QAGHDA MSEJKNA TAL-BNIEDEM Frans Galea 343
Friday, 26 January 2018 IR-RABA’ HADD MATUL IS-SENA (2018) ALLA J{OMM KUNTATT MAGHNA Frans Galea 348
Saturday, 20 January 2018 IT-TIELET HADD MATUL IS-SENA (2018) IZ-ZMIEN LI JIDDOMINANA Frans Galea 375
Saturday, 13 January 2018 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MULEJ QED ISEJJAHLEK G&AL XI HAGA Frans Galea 350
Friday, 05 January 2018 L-EPIFANIJA TAL-MULEJ TFITTXIJA U SEJBA Frans Galea 374
Sunday, 31 December 2017 HADD FOST L-OTTAVA TAL-MILIED IL-FAMILJA MQADDSA Frans Galea 352
Saturday, 23 December 2017 R-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2017) MILIED TA’ DEJJEM Frans Galea 348
Saturday, 16 December 2017 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2017) IS-SALTNA TA’ ALLA TAL-‘FQAJRIN’ Frans Galea 353
Saturday, 09 December 2017 IT-TIENI HADD TAL-AVVENT (2017) SEJHA GHAL KONVERZJONI Frans Galea 344
Saturday, 02 December 2017 L-EWWEL HADD TAL-AVVENT (2017) L-GHATX TAL-BNIEDEM GHAL ALLA Frans Galea 332
Saturday, 25 November 2017 L-AHHAR HADD TAS-SENA LITURGIKA (2016-17) KRISTU SULTAN TAL-ISTORJA Frans Galea 370
Saturday, 18 November 2017 IT-TLIETA U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IT-TALENT TAN-NISRANI Frans Galea 340
Friday, 10 November 2017 IT-TNEJN U TLETIN HADD MATUL IS-SENA 2017 NISHRU! Frans Galea 314
Thursday, 09 November 2017 TKOMPLI L-VISTA PASTORALI FIL-PARROCCA TAG&HA Frans Galea 324
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 670