Saturday, 20 January 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 13 January 2018 IT-TIENI HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MULEJ QED ISEJJAHLEK G&AL XI HAGA Frans Galea 24
Friday, 05 January 2018 L-EPIFANIJA TAL-MULEJ TFITTXIJA U SEJBA Frans Galea 38
Sunday, 31 December 2017 HADD FOST L-OTTAVA TAL-MILIED IL-FAMILJA MQADDSA Frans Galea 43
Saturday, 23 December 2017 R-RABA’ HADD TAL-AVVENT (2017) MILIED TA’ DEJJEM Frans Galea 59
Saturday, 16 December 2017 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2017) IS-SALTNA TA’ ALLA TAL-‘FQAJRIN’ Frans Galea 88
Saturday, 09 December 2017 IT-TIENI HADD TAL-AVVENT (2017) SEJHA GHAL KONVERZJONI Frans Galea 90
Saturday, 02 December 2017 L-EWWEL HADD TAL-AVVENT (2017) L-GHATX TAL-BNIEDEM GHAL ALLA Frans Galea 95
Saturday, 25 November 2017 L-AHHAR HADD TAS-SENA LITURGIKA (2016-17) KRISTU SULTAN TAL-ISTORJA Frans Galea 121
Saturday, 18 November 2017 IT-TLIETA U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IT-TALENT TAN-NISRANI Frans Galea 111
Friday, 10 November 2017 IT-TNEJN U TLETIN HADD MATUL IS-SENA 2017 NISHRU! Frans Galea 103
Thursday, 09 November 2017 TKOMPLI L-VISTA PASTORALI FIL-PARROCCA TAG&HA Frans Galea 114
Saturday, 04 November 2017 IL-WIEHED U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-GERARKIJA TAL-POPLU TA’ ALLA Frans Galea 125
Saturday, 28 October 2017 IT-TLETIN HADD MATUL IS-SENA GHAN-NISRANI, L-IMHABBA KOLLOX Frans Galea 135
Thursday, 26 October 2017 L-EWWEL GIMGHA TAL-VISTA PASTORALI Frans Galea 143
Saturday, 21 October 2017 ID-DISGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-KNISJA U L-ISTAT GHALL-GID TAL-BNIEDEM Frans Galea 149
Sunday, 15 October 2017 ASSEMBLEA PARROKKJALI 2017 Frans Galea 147
Saturday, 14 October 2017 IT-TMIENJA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-HNIENA U L-MOGHDRIJA TA’ ALLA Frans Galea 155
Saturday, 07 October 2017 IS-SEBGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-MISSJONI VERA TAL-KNISJA Frans Galea 166
Friday, 06 October 2017 PURCISSJONI TAL-MADONNA TAR-RUZARJU Frans Galea 168
Saturday, 30 September 2017 IS-SITTA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) ID-DNUB JOQTOL Frans Galea 160
Saturday, 23 September 2017 IL-HAMSA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-GENEROZITÀ TA’ ALLA LI TMUR LIL HEMM MID-DNUB TAGHNA Frans Galea 182
Saturday, 16 September 2017 L-ERBGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IL-MAHFRA TURI MIN AHNA Frans Galea 190
Saturday, 09 September 2017 IT-TLIETA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) GHANDNA B{ONN KNISJA OMM LI TWIDDIBNA Frans Galea 192
Saturday, 02 September 2017 IT-TNEJN U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) IS-SALIB TAN-NISRANI MDAWWAL MILL-GHID Frans Galea 207
Saturday, 26 August 2017 FESTA TA’ SAN BERT Frans Galea 188
Thursday, 24 August 2017 IL-WIEHED U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) MINGHAJR IL-KNISJA, DIFFICLI S-SALVAZZJONI Frans Galea 216
Thursday, 24 August 2017 ESPERJENZA MISSJUNARJA FL-ETJOPJA Frans Galea 189
Saturday, 19 August 2017 L-GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2017) INT MIN INT, JEKK TEMMEN ISSALVA Frans Galea 212
Saturday, 12 August 2017 IKLA FRATERNA G&AS-SACERDOTI TAL-PARROCCA Frans Galea 185
Saturday, 12 August 2017 ID-DSATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2017) IT-TAQBIDA TAL-FIDI Frans Galea 231
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 651