Wednesday, 19 December 2018
           
Home arrow News arrow Latest
Latest News
The latest news from the Parish of Xewkija.
Filter     Order     Display # 
Date Item Title Author Hits
Saturday, 15 December 2018 IT-TIELET HADD TAL-AVVENT (2018) FEJN TAHSEB LI JINSAB IL-FERH? Frans Galea 11
Wednesday, 12 December 2018 “SOUNDING THE JOY OF CHRISTMAS” Frans Galea 8
Saturday, 08 December 2018 IT-TIENI HADD TAL-AVVENT (2018) IL-FERH LI TASSEW JIMLA’ QALB IL-BNIEDEM Frans Galea 35
Saturday, 01 December 2018 L-EWWEL HADD TAL-AVVENT (2018) SENA LITURGIKA GDIDA: X’qed nitamaw minghand KristuU? Frans Galea 62
Sunday, 25 November 2018 L-AHHAR HADD MATUL IS-SENA (2018) KRISTU: IL-BIDU U T-TMIEM, IC-CENTRU TA’ KOLLOX Frans Galea 96
Saturday, 24 November 2018 FESTA TA’ SANTA TEODORA Frans Galea 59
Friday, 23 November 2018 GHELUQ TAL-KWARANTURI 2018 Frans Galea 52
Friday, 23 November 2018 AWARD MOGHTI LIZ-ZGHAZAGH TAGHNA Frans Galea 70
Sunday, 18 November 2018 IT-TLIETA U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2018) HSIBIJIET DWAR IT-TMIEM Frans Galea 110
Sunday, 11 November 2018 IT-TNEJN U TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2018) ALLA JARA L-QALB Frans Galea 104
Friday, 09 November 2018 LAPIDA GDIDA FUQ IL-QABAR TAL-ARCIPRIET GUZEPPI GRECH Frans Galea 98
Friday, 09 November 2018 QUDDIESA FIC-CIMITERJU Frans Galea 110
Saturday, 27 October 2018 IT-TLETIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-KNISJA FL-EZILJU Frans Galea 169
Sunday, 21 October 2018 ASSEMBLEA PARROKKJALI Frans Galea 146
Saturday, 20 October 2018 ID-DISGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MESSIJA HU C-CKEJKNIN Frans Galea 186
Saturday, 13 October 2018 FESTA TAL-MADONNA TAR-RUZARJU Frans Galea 204
Saturday, 13 October 2018 IT-TMIENJA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) L-GHANA VERU Frans Galea 200
Saturday, 06 October 2018 IS-SEBGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-VOKAZZJONI TAZ-ZWIEG Frans Galea 231
Saturday, 29 September 2018 IS-SITTA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) L-EKUMENIZMU Frans Galea 236
Saturday, 22 September 2018 IL-HAMSA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MISTERU TAS-SALIB Frans Galea 253
Saturday, 15 September 2018 L-ERBGHA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-MOD KIF JAHSIBHA ALLA Frans Galea 244
Sunday, 09 September 2018 IT-TLIETA U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) ISMA’ U EMMEN! Frans Galea 272
Friday, 31 August 2018 IT-TNEJN U GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) MHUX FIL-LIGI IMMA FIL-FIDI T-TAMA TAGHNA Frans Galea 295
Friday, 31 August 2018 FESTA TAL-MARTIRJU TA’ SAN WANN BATTISTA Frans Galea 255
Friday, 31 August 2018 KOR TAT-TFAL “ULIED IL-BATTISTA” Frans Galea 254
Saturday, 25 August 2018 IL-WIEHED U HOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-FIDI FI KRISTU: L-IKBAR RIGAL TAL-MISSIER Frans Galea 313
Saturday, 18 August 2018 L-GHOXRIN HADD MATUL IS-SENA (2018) L-IKEL TAL-MULEJ JAGHTI L-GHERF Frans Galea 296
Saturday, 11 August 2018 ID-DSATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) &OBZ IL-MEWT U HOB{ IL-HAJJA Frans Galea 336
Saturday, 04 August 2018 IT-TMINTAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-HOBZ TAL-HAJJA DEJJEM Frans Galea 357
Saturday, 28 July 2018 IS-SBATAX-IL HADD MATUL IS-SENA (2018) IL-GIBDA TAL-ART U L-ISTINT GHAS-SEMA Frans Galea 318
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 1 - 30 of 716